Günün Geek Haberleri: Silk Filmi ve CGI Eller

 1. Haber: Justice League – Henry Cavill- CGI Üçgeninde Farkedilmeyen:

Aylarca Warner Bros‘un rezalet dudak/ağız CGI çalışması ve Henry Cavill’in bıyıkları ile dalga geçtikten sonra artık DCEU rahat bir nefes alabilir derken. Bir hayran twitter hesabında filmin Blu-Ray’ini izlerken farkettiği bir şeyi paylaşmasıyla ortalık gene karıştı.

Final savaşı sırasında Superman‘in ellerinin de cgı olduğu ve de çok kötü olduğu ortaya çıktı. Eğer elinizin altında Justice League varsa açın izleyin ve kendiniz onaylayın. Yalan haber mi ? Yoksa acı gerçek mi ?2. Haber: Yeni Spider-Man Spinnoff Filmi : SILK !

Spider-Man ve etrafındaki karakterlerin film ve lansman haklarının hala belli bir kısmına sahip olan Sony‘nin Spider-Man temalı kendine özerk bir sinema evreni kurduğu aşikâr.

Fragmanları ile çok konuşulan Spider-Man: Into the Spider-Verse animasyon filmi. Baş rolüne Tom Hardy gibi dönemin en başarılı ve ünlü aktörlerinden birinin getirildiği yakında gelecek olan Venom filmi ve Silver Sable ve Blackcat’ in olacağı bir femme fatale Spider-Man mitolojisi filmi yapma projeleri vesaire vesaire ….

Bu Sony ve Spider-Man teması sevdasının son projesi de Cindy Moon yani Silk karakteri gibi duruyor. Deadline firmasının haberine göre Sony Stüdyoları ve yapımcı Amy Pascal‘ın projeyi duyurduğunu ancak ayrıntıları şimdilik sakladıklarını belirtmiş.

Silk’in bir diğer önemi ise son dönem epeyce işlenen “başka ırk asıllı amerikalı karakter içeriği” teması adına önemli bir yer edinmesi çünkü Cindy Moon Kore asıllı Amerikalı. O yüzden ben filmin yapılması olası diyorum.

Gelişmeler için bizimle kalın.

Utkan Aktaş Yazar:

2 Temmuz 1987 doğumlu olan Utkan genç görünümlü bir ihtiyar olarak iki üniversitede bulamadığı aidiyet ve de yaratıcılık hissini dans, yazarlık, kurgu gibi pek çok diğer sanatsal uğraşıda buldu. Şimdilerde ise Kahraman Baykuş olgusunun kurucularından ve de yazarlarından biri olmaktan son derece memnun bir adam olarak tanınmakta ...

Tek Yorum

 1. ugur_tatli
  23 Haziran 2018
  Yanıtla

  Benim aklım ermiyor bu insanların bu kadar bütçeyle, onca çizgi roman hikayesiyle bir filmi nasıl yapamıyorlar.
  Acaba ilk çektikleri filmi ne kadar değiştirdiler de cgi eller kullanmak zorunda kaldılar. 😀

  Silk karakterini tanımıyorum ama spiderciler için sevindim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir