Tıtans İle İlgili Tüm Gelişmeler

DC’den bir Titans dizisi geleceğini biliyorduk. Geçtiğimiz günlerde ise dizi hakkındaki haberler hızlıca gelmeye başladı. Dizi DC’nin yeni çizgi roman bazlı dijital platformunda yayınlanacak ve yakın zamanda çekimlerine başlanacak. 2018’de çıkması beklenen Titans 13 bölüm olacak ve Akiva Goldsman ile Greg Berlanti’nin yanında yazar kadrosunda ayrıca Geoff Johns da bulunacak. Dizi kadrosunda ise şimdilik Robin, Starfire, Raven, Hawk ve Dove’yi canlandıracak aktör ve aktristler açıklansa da Geoff Johns’un Twitter’dan paylaştığı resme bakınca, tıpkı orjinalindeki gibi, kadroda Beast Boy, Cyborg ve Kid Flash da olabilir. Şimdi açıklanan oyuncu kadrosuna bakalım.

null

Cast için açıklanan ilk isim Raven rolü için oldu. Raven’ı canlandıracak oyuncu ise Teagan Croft. Titans kadrosunda önemli bir yeri olan Raven ilk defa bir live-action yapımda canlandırılacak. Aynı zamanda Trigon’un yarı şeytan kızı olan Raven’ın dizide efektlerinin nasıl olacağı konusuyla da merak uyandırıyor.

null

Daha sonra açıklanan diğer isim ise 24: Legacy’den tanıdığımız Anna Diop oldu. Diop dizide uzaylı bir prenses olan Starfire karakterini canlandıracak. Siyahi olduğundan Starfire karakterine benzemeyecek şüphesi ile bazı fanların tepkisini çekse de makyaj ve efekt ile neler yapılacağını beklemek gerek.

null

En çok merak edilen rol ise kuşkusuz Dick Grayson idi. Bu rol için açıklanan isim Brenton Thwaites oldu. Geoff Johns ise Dick Grayson ve Thwaites ile ilgili ‘Dick Grayson DC evreninin en önemli ve ikonik karakterlerinden biri ve onu canlandıracak kişiyi bulmak kolay değildi ancak biz bulduk. Brenton, Titanlar’ın lideri için gerekli duygusal derinlik, ruh ve fiziksel özelliklere sahipti. Yeteneklerini göstermek içinnbu projeyi seçtiği için şanslıyız.’ dedi.

null

Son duyurulan isimler ise Hawk ve Dove ikilisi için oldu. Smallville’de Aquaman olarak gördüğümüz Alan Ritchson Hawk’ı canlandıracakken, Dove ise Minka Kelly ile hayat bulacak. İkilinin çok beğenilmesi halinde bir spin-off da gelebilir.

null

Utkan Aktaş Yazar:

2 Temmuz 1987 doğumlu olan Utkan genç görünümlü bir ihtiyar olarak iki üniversitede bulamadığı aidiyet ve de yaratıcılık hissini dans, yazarlık, kurgu gibi pek çok diğer sanatsal uğraşıda buldu. Şimdilerde ise Kahraman Baykuş olgusunun kurucularından ve de yazarlarından biri olmaktan son derece memnun bir adam olarak tanınmakta ...

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir