Justıce League Filminde Green Lantern Görebiliriz

Bir Green Lantern üyesinin bu kasım çıkacak olan Justice League filminde görüneceğini büyük bir söylenti. Ki gerek fragmandaki kafa karıştırıcı söylemler ve sahneler gerekse Henry Cavill’in paylaşımlarına bakınca, eğer bizi trollemiyorsa, bir Green Lantern’i filmde görme olasılığımız hayli yüksek. ‘comicbook.com’a göre geçtiğimiz haftalarda güçlü bir kaynak bunu doğrulamış. Bu kez ise hangi isim olacağından bahsetmiş.

null

Görünüşe göre bu isim Abin Sur, yüzüğünü Hal Jordan’a bırakan Yeşil Fener. Hepimiz Hal Jordan’ı görmek istesekte Abin Sur da büyük bir isim ve Hal Jordan yolunda önemli bir adım. Ayrıca Abin Sur sahnesini flashback olarak da görebilirmişiz ki bu da önemli bir olay. Gelelim Abin Sur’u göreceğimiz sahneye, kaynağa göre Abin Sur Steppenwolf yenildikten sonra Darkseid’in geleceğini haber vermek için Dünya’ya iner. Taķımı uyardıktan sonra ise ölebilir ve yüzüğü uzaklaştırabilir. Tabii bunlar şimdilik yalnızca iddiadan ibaret ve yeni haberler gelmezse filme kadar bunu bilemeyeceğiz. Justice League 17 Kasım’da sinemalarda olacak.

Utkan Aktaş Yazar:

2 Temmuz 1987 doğumlu olan Utkan genç görünümlü bir ihtiyar olarak iki üniversitede bulamadığı aidiyet ve de yaratıcılık hissini dans, yazarlık, kurgu gibi pek çok diğer sanatsal uğraşıda buldu. Şimdilerde ise Kahraman Baykuş olgusunun kurucularından ve de yazarlarından biri olmaktan son derece memnun bir adam olarak tanınmakta ...

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir