Naruto’nun Yaratıcısının İkiz Kardeşinin Yeni Serisi: Mad Chimera World

Herkes Masashi Kishimoto ve onun Naruto manga/anime serisini adı gibi biliyor ancak Kishimoto’nun ikiz kardeşini ne kadar iyi tanıyorsunuz?

Evet endüstrinin en popüler mangakalarından biri olan Masashi Kishimoto’nun kendisi gibi mangaka olan ve kendisinden küçük bir ikiz kardeşi var. Seishi Kishimoto belki abisi gibi büyük bir uluslar arası ün kazanamadı, ancak yayınladığı bir kaç manga serisi Japonya da oldukça başarılı olmasını sağladı.

Soldaki: Seishi Kishimoto Sağdaki: Masashi Kishimoto

666 Satan (O Parts-Hunter)

Blazer Drive

Bir Yerden Tanıdık Geldi Mi?

Kurenai no Ookami to Ashikase no Hitsuji

Sukedachi 09

Bu seriler hepsi kendince başarılı seriler özellikle 666 Satan ancak Seishi’nin mangaları her zaman Naruto ile karşılaştırıldı. Her iki sanatçı da benzer çizim stillerine sahip ve mistisizm, sembolizm, mitoloji bazlı; küçük oğlan ana karakterin zorlukları aştığı bir tema işliyorlar.

Belki de abisinden farklılaşmak için bu sefer sansürsüz sert bir seinen seri olan Mad Chimera World adlı manga serisine başladı.

Mad Chimera World, erkek eşlerini yiyen bayan chimeraların yaşadığı bir dünyada geçer. Hikayede iki genç ana karakterimiz acımasız chimera saldırılarına karşı hayatta kalmaya çalışmaktadırlar. Seishi’nin önceki eserlerinden farklı olarak, Mad Chimera World çok fazla bedensel dehşet yani Gore diye adlandırılan unsuru içermekte.

Seishi’nin güvenli bölgesinden ayrılıp ilginç bir yolculuğa başladığı bir seri Mad Chimera World. Seri şuan da seinen serilerin yayınlandığı Morning Two dergisinde yayınlanıyor.

Ascalon Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir