Naoki Urasawa’nın Yeni Serisi Mujirushi Duyuruldu

Shogakukan yayınevinin Big Comic Original adlı dergisinin 20. sayısında resmi bir şekilde duyurulan serinin tam adı Mujirushi – Les signe des rêves (The Sign of Dreams) . Daha önceden Urasawa’dan yeni bir seri geleceği söylenmişti ancak ismi ve konsepti bilinmemekte idi şimdi ise ismi duyuruldu ve önceden planan tarih olan 20 Ekim’ de macerasına başlayacağı söylendi.

Kodansha yayın evinin Morning dergisinde yayınlanan Billy Bat adlı mangayı sonlandıran ikili Naoki Urasawa ve Takashi Nagasaki kaldıkları yerden bu proje ile devam edeceklerini gösterdiler adeta.

20th Century Boys, 21th Century Boys, Pluto, Monster gibi eserlerin sorumlusu Urasawa reis ne kadar çok iş yaparsa bizim için o kadar iyi elbette. Seri ile ilgili detaylı bir açıklama yapılmamış nitekim hep beraber 20 Ekim’i bekleyeceğiz gibi gözüküyor arkadaşlar.

Utkan Aktaş Yazar:

2 Temmuz 1987 doğumlu olan Utkan genç görünümlü bir ihtiyar olarak iki üniversitede bulamadığı aidiyet ve de yaratıcılık hissini dans, yazarlık, kurgu gibi pek çok diğer sanatsal uğraşıda buldu. Şimdilerde ise Kahraman Baykuş olgusunun kurucularından ve de yazarlarından biri olmaktan son derece memnun bir adam olarak tanınmakta ...

Tek Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir