Marvel Ne Zaman Avengers: Infınıty War Filminin Fragmanını Gösterecek ?

Marvel Sinema Evreni (mcu), sinemada oluşturulmuş en kârlı, başarılı, büyük ve de popüler sinema evrenlerinden biri hatta başında geliyor bile denebilir. Yıllardır süren aşamaların sonunda belkide tüm bu şaşalı yolculuğu taçlandıracak olan film Avengers: Infinitiy War için özel diyebiliriz, zira bu filmi gizli tutmak adına epey dikkatliler fakat aynı anda alttan alttan yok ağızdan laf kaçırma yok fragmanın bir kısmını sızdırma gibi kasıtlı oyunlarla ilgiyi de sıcak tutuyor.

Kısa zamanda Marvel bunuda ticari bir hamleye dönderdi ve kendi mitini yarattı şimdi ise hayranlar fragmanın nerede ne zaman karşımıza çıkacağı ile ilgili varsayımlar yapıyor ve de tahminlerde bulunuyor. Infinity War fragmanı epey büyük bir olay halini aldı.

Son dönem filme kadar ,  filmdeki her şeyi anlatan ve ayda bir gelen fragmanlardan yılmıştık zaten bu açıdan Infinity War gerçekten bir değişiklik oldu, peki sizce ne zaman yayınlayacaklar ?

Valla bizde düşündük olasılıklara baktık, işte karşınızda Infinity War filminin olaylı fragmanının yayınlanabileceği bir kaç olası yer ve zaman.


1- Thor: Ragnarok Filminde

Marvel Stüdyoları içerisinde, Film ve Televizyon kanatları arasında ki yoğun gerginliğe bakılırsa ben her hangi bir marvel dizisinde Infinity War’a dair bir şey göremeceğimizi sanmıyorum. E diziler aradan çıkınca geriye en yakın zamanda gelecek olan kasım ayının ilk haftası vizyona merhaba diyecek olan Thor filmlerinin üçüncüsü Ragnarok geliyor aklımıza. Doctor Strange, Thor, Odin, Loki, Hulk gibi MCU için önemli karakterleri göreceğimiz bir filmin öncesi ya da sonrasında bu filmin fragmanını yerleştirmek kulağa yatıyor ancak. Infinitiy War 2018 filmi yani daha zamanı var. Bu kadar çabuk bu heyecanı söndürmeyi göze alıp alamayacakları bir muamma.

2- Şükran Gününde

Her ne kadar bizimle alakası olmasa da batı toplumunda ailelerin bir araya geldiği ve de filmlerin kalabalık kitlelere daha çabuk ulaşılabildiği mühim bayram günlerinden biridir Şükran Günü. Film endüstrisi şükran gününden faydalanmayı iyi bilir. Üstelik Marvel’ın sahibi olan Disney şükran gününde Pixar ortaklı Coco adlı yeni animasyonunu da bizlerle buluşturacak nitekim Infinitiy War’ da bundan payını alabilir.

3- Star Wars: Last Jedi Filminde

Disney’in sahip olduğu bir başka hanedanlıkta Star Wars evreni ve filmleri hal böyleyken 2017 yılı bitmeden önce Infinitiy War filminin full fragmanını yayınlamak için son fırsat Star Wars: Last Jedi filmi oluyor. Aslında bu filmin akabinde olası bir Han Solo filmi de tanıtılması bekleniyor ama hey, belli mi olur belki yeni Avengers filmimiz de bundan nasibini almak ister …

 

4- Yılbaşında 

Yılbaşı ve Christmas dönemi zaten epey önemli yapımların sergilenişine sahne olacak. Bill Condon’ un The Greatest Showman adlı filmii, Alexander Payne’den Downsizing, Steven Spielberg’den The Post, Trish Sie’s den Pitch Perfect 3 ve Larry Sher’ den Father Figures gibi yapımlar ve sinemalara hücum edilen bu dönemden sinema sektörü her yıl olduğu gibi faydalanmak isteyecektir. Ve ister 1. ister 2. fragmanı ile olsun farketmez, çok büyük ihtimal yılbaşında Infinitiy War filmine dair bir şeyler göreceğiz.

 

5- Black Panther Filminde.

Açıkcası Black Panther filmine kadar saklayacaklarını düşünmüyorum yani yapsalar elbette çok gizemli ve de heyecan uyandırıcı olur ve bu bizi de mutlu eder ancak bu vakte kadar bence en az bir fragman gelmiş olur ikinci bir fragman ya da teaser ise büyük ihtimal Black Panther filminde olacaktır diye düşünüyorum.

6- Justice League filmi sonrası

Kasım ayında Thor’dan sonra 2017 yılının en beklenen filmi olan Justice League filmi gelecek ve ne marvel ne de disney tüm ilginin Warner Bross ve DC üzerinde kalmasına göz yummayacaktır işte tam bu nokta da suyun akışını değiştirmek için en azından resmi bir teaser yayınlanabilir Infinitiy War filmi adına.


Evet bunlar bizim tahminlerimizdi. Sizce bunlardan farklı senaryolar olabilir mi ? Eğer öyle ise bizle paylaşmaktan çekinmeyiniz adostlar.

 

Sitemizi, Youtube Kanalımızı ve de Sosyal Medya Hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayınız.

Utkan Aktaş Yazar:

2 Temmuz 1987 doğumlu olan Utkan genç görünümlü bir ihtiyar olarak iki üniversitede bulamadığı aidiyet ve de yaratıcılık hissini dans, yazarlık, kurgu gibi pek çok diğer sanatsal uğraşıda buldu. Şimdilerde ise Kahraman Baykuş olgusunun kurucularından ve de yazarlarından biri olmaktan son derece memnun bir adam olarak tanınmakta ...

Tek Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir