null

Batman V Superman: Dawn of Justice çıktığında Justice League’nin birleşmesi ve daha önce karşılaşılandan daha büyük ve güçlü bir düşman için yol döşenmiş oldu.

Batman’in post-apoliktik rüya sekansında ipuçları verildi ve sonradan yayınlanan Lex Luthor’un kesilmiş sahnesinde net şekilde Apokalips’in Yeni Tanrıları’nı göreceğimiz açıklığa kavuşturuldu. Daha sonra ise Apokalips Tanrılarından, aynı zamanda  Darkseid’in amcası olan, Steppenwolf’un Ciaran Hinds tarafından canlandırılacağı ve Justice League filminde olacağı açıklandı.
Yine de son günlerdeki söylentilere göre bu yalnızca buzdağının görünen yüzü.

Wrap’tan Umberto Gonzalez’in Periscope yayını sırasında Darkseid’in Justice League filminde olup olmayacağı soruldu. Gonzalez’i kaynaklarına göre Darkseid Justice League filminde görünecek. Gonzalez bunun için şöyle diyor: Onu göreceksiniz ve varlığını hissedeceksiniz ancak konuşurken duymayacaksınız.

Filmin çıkmasına az bir zaman kalsa da film içi değişiklikler olduğunu biliyoruz. Bu nedenle Darkseid’in filmdeki konumuyla ilgili pek çok şey değişebilir. Karakterin ve bulunacağı sahnenin nasıl olacağı ise gizemini koruyor ve resmi bilgiler gelmediği sürece bunları film çıkınca öğreneceğiz. Ancak denilene göre DC ve Warner Bros. Marvel’in Thanos’a yaptığı gibi bir yol izleyecek.

Justice League 17 Kasım 2017’de izleyicilerle buluşacak.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz !
Lütfen İsminizi Girin