Hulk’un Thor: Ragnarok filminin önemli isimlerinden olacağını ve filmde yer alacağını biliyorduk. Ve Hulk ile ilgili ana hatların Greg Pak ve Carlo Pagulayan tarafından yazılan Planet Hulk çizgi romanından esinlenilmiş olduğu da bilinen bir şeydi.

Hulk karakterini canlandıran Mark Ruffalo Entertainment Weekly ile yaptığı ropörtajda film hakkında konuşurken Hulk ile ilgili söyledikleri dikkat çekici.

null

”Diğer Avengers filmlerinde izlediğiniz Yeşil Yıkım Makinesi’nden daha fazlası. Bir serseri. Bir tanrı gibi.” diyor Entertainment Weekly’ye konuşan Mark Ruffalo. Fragmanlarda da Hulk’un diğer filmlere göre cüssesinin büyüdüğünü görünce Ruffalo’ya hak veriyoruz. Film çıkınca ise Ruffalo’nun bu sözlerini daha iyi anlayacağımıza eminim.

Bu filmde kesinlikle Banner ve Hulk ikilisinin önceki filmlere göre daha farklı bir boyutunu ve tasvirini izleyeceğiz. Daha önceki filmlerde kırılgan ve kafası karışık dahi bilim adamı Bruce Banner ve vahşi alter egosunun çarpışmasını izliyorduk. Belki de uzaylılar tarafından kolezyuma sürüklenmek insanı değiştiriyordur.

Thor: Ragnarok filmi 3 Kasım’da sinemalarda.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz !
Lütfen İsminizi Girin