Günün Geek Haberleri: DC ve MCU

1.Haber: Spider-Man 2 Filminin Başlığı !

Tom Holland gene yapacağını yaptı ve kazara olmuş ayağına instagram hesabından ikinci filmin başlığını, adını bizlere spoil etti.

View this post on Instagram

Sorry for no announcements, but I love you guys ♥️

A post shared by ✌️ (@tomholland2013) on

Eğer tam doğru yerde durdurabilirseniz. Filmin senaryosunun kapağında “Spider-Man: Far From Home” yazdığını görebilirsiniz.
Açıkçası Infinity War sırasında ortalıktan kaybolan Spidy‘nin dünyamızdan uzakta bir yerde olacağı belli olmuş oldu böylece. Gelişmeler için bizimle kalın.


 

2. Haber: DC Universe Yayın Servisi

DC cephesinden Netflix‘in bile paçalarını tutuşturabilecek bir proje duyuruldu. Eski ve yeni DC filmlerini izleyebildiğiniz, çizgi dizilerin hepsini izleyebildiğiniz, dizileri takip edebildiğin, dc comics temalı türlü oyun ve figür alabildiğiniz ve de çizgi roman okuyabildiğiniz yeni bir paralı uygulama geliyor ve adı da “DC Universe” , sloganı ise “This Is Your Universe: DC Universe” yani “Bu Senin Evrenin: DC Evreni”.

Bakalım fiyat aralığı nasıl olacak. Eğer Netflix kadar uygun olursa kesinlikle kapış kapış alınır diyoruz. İşte karşınızda DC Universe uygulamasının tanıtım fragmanı:

Bu uygulama ile ilgili en kötü haberi vereyim şimdi sizlere. Maalesef şimdilik sadece A.B.D. sınırları içerisinde kullanılabiliyor. Ancak diğer bölgelere açıldıkça bunu duyuracaklarını belirttiler zaten şu an beta versiyonu yani deneme evresindeler.

Bir diğer kötü haber ise sadece bu servis üzerinden gösterilecek olan dört seri var bunlar Titans, Young Justice: Outsiders, Swamp Thing ve Harley Quinn. Yani bunlardan hiç biri CW gibi bir ulusal kanalda ya da Netflix gibi bir platform da olmayacak büyük ihtimalle.


 

3. Haber: Avengers 4 Filminin Başlığı !

Tom Holland’ın spider-man için yaptığı bariz bir paylaşım idi, planlı duruyordu. Bu ise tam bir kaza kurşunu yalnız öyle bir kurşun ki ya milyonları tamamıyla yanlış yönlendirilmek için yapılmış bir troll girişimi ya da gerçekten Avengers 4 filminin ismini artık biliyoruz.

Avengers 4 filminin sinematografı olan Trent Opaloch kendi web sayfasında kariyer başarılarını ve çalışmalarını paylaştığı “Resume” yani öz geçmiş sayfasında en yukarıda duran Avengers 4 filminin başlığını da vermiş. Tabi şimdi gidip bakarsanız kalkmış olduğunu görürsünüz ancak pek çok sitenin haberine göre bir ara orada yazan başlık şu imiş;

Avengers: End Game

Peki bu isim bizlere nereden tanıdık geliyor ? Sadık ve dikkatli takipçilerimiz hatırlamışlardır. Yaklaşık 2 ay önce yazdığımız “Avengers 4 Filmi için Olası Başlıklar” (yazıya gitmek için tıklayınız.) makalede 6 tahminizden biri idi bu isim. Zaten bu isim sızdırılır sızdırılmaz hemen fan yapımı fragmanlar yağmaya başladı.

Nitekim bu ne demek oluyor ? Gelişmeler için bizde kalın. Hoşça kalın…

Utkan Aktaş Yazar:

2 Temmuz 1987 doğumlu olan Utkan genç görünümlü bir ihtiyar olarak iki üniversitede bulamadığı aidiyet ve de yaratıcılık hissini dans, yazarlık, kurgu gibi pek çok diğer sanatsal uğraşıda buldu. Şimdilerde ise Kahraman Baykuş olgusunun kurucularından ve de yazarlarından biri olmaktan son derece memnun bir adam olarak tanınmakta ...

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir