DC Animasyonlarından Son Görüntüler

Gotham’ın Gaz Lambaları orijinal adıyla Gotham By Gaslight Brian Augustyn tarafından yazılıp Hellboy’dan tanıdığımız Mike Mignola tarafından çizgilere kavuşturulmuş bir elseworlds hikayesidir. Viktoria döneminde geçen hikayemizde Yarasa Adamımız o dönemin ünlü katili Karındeşen Jack’in peşine düşüp amansız bir mücadeleye giriyor. Hikayede Karındeşen Jack’in yanı sıra Sigmund Freud ve Prince Albert Victor gibi tarihi kişiliklerle beraber Viktorya devrine adapte edilmiş Joker, Alfred, Müfettiş Gordon, Mr. Freeze ve Penguin gibi karakterleri de görme şansı bulmuştuk.
Batman hayranları tarafından çok sevilen bu alternatif evren hikayesinin animasyon filmine uyarlanacağı daha önce duyurulmuştu geçtiğimiz günlerde ise sneak peek tarzında yayınlanan tanıtım videosu yayınlandı.

Son dönemde sayısı gittikçe artan DC Comics ve Warner Bros ortaklığıyla hazırlanan animasyon filmlerinin en sonuncusu +18 ibaresi ile gelen Batman and Harley Quinn filmiydi. Sam Liu tarafından yönetilip Bruce Timm tarafından yazılıp çizilen filme gelen ilk tepkileri merak ediyorsanız aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz.

Bakalım şahsi kanaatimce her ne kadar sayıları artsa da nitelik ve içerik olarak gerileyen dc animasyon filmleri Gotham By Gaslight ve Batman and Harley Quinn filmleri ile eski şanlı günlerine geri kavuşabilecek mi?
Yeni haberler için bizimle kalın…

Ascalon Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir