Sitemizde kendimin, Shazam filmi duyurulduktan sonraları hazırladığı Shazam Rolüne En Uygun 5 Aktör diye bir yazı vardı (bakınız). Ancak bırakın hadi bu temennilerin gerçekleşmemesini DC çok uzağa bir atış yaptı. Dün Thor: Ragnarok filminden çıkmış ve de ele ayağa düşmüş, gevşek Thor izlemekten yılmış biri olarak Shazam karakterine böyle şapşal suratlı (bu hakaret değil demek istediğim şey adamın komedyen olduğu, kahraman-jön bir tip değil) bir komedyen seçilmesine acayip derecede şüphe ile yaklaştığımı belirtmek isterim.

Ha kim mi bu isim ? Doğru haklısınız söylemeyi unuttuk.Hollywood Reporter sitesinin haberine göre bu isim epeyce ünlü olan ve şahsen beğenerek izlediğim Chuck adlı dizinin Chuck’ı olan Zachary Levi.

Bu bir şaka olmalı. Ama değil zira Zachary kendi Instagram hesabından kendisinden başka her şeye benzeyen inanılmaz şoplu şu fotoğrafı paylaştı ve de Warner Bros bu seçimi doğruladı.

 

Evet Shazam’ı oynayacak kişinin, Billy’nin çocuksu tarafından öğeler taşıması gerektiği ve bu sebeple mizahi tutum sergileyebilmesi gerekli, bu doğru ama olayın “Shazam / Captain Marvel” kısmından bu kadar uzak bir oyuncu. Çok şüpheliyim umarım ikinci bir Thor: Ragnarok yaşamayız.

Zaman gösterecek ne denli iyi bir tercih olduğunu… Bizden bu kadar, gelişmeler için bizimle kalmaya devam edin.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz !
Lütfen İsminizi Girin