Evet başlık aslında her şeyi anlatıyor. Hatırlarsanız Warner Bros, Justice League filminde Henry Cavill‘in başarısız bıyıktan kurtarma cgı efekti için sözüm ona 10-30 milyon dolar arası ekstra bir masrafa girdiğini söylemişti. Ve filmin toplam bütçesi de 300 milyon dolar üstüydü.

İşte 500 dolarlık 2. el bilgisayarı ile Warner Bros’u madara eden gencin elde ettiği sonucu yayınladığı videosu. İyisi mi kendiniz görün !

 

Gencecik bireyler Warner Bros’un rezilliğini açığa vururken. Warner Bros’da “Ya biz Justice League’in fos çıkacağını tahmin ediyorduk aslında” açıklamaları yapıyor sağda solda. Sanki bilince kabahat ortadan kalkıyormuş gibi.

Öte yandan Marvel  Sinema Evreni 10. yıl dönümünü kutladı ,10 yıla 16 yıla film sığdıran MCU, artık satın alınan Fox’un da verdiği lüksler ile iyice durdurulmaz hale gele dursun.

Warner Bros hala “ya biz aslında biliyorduk kötü olduğunu” diye sağda solda konuşurken bir genç 500 dolarlık kit ile WB’ nin on milyon dolarlık işinden 5 kat daha iyi iş yapsın.

Hayaller, Hayatlar.

Hayaller -> Marvel
Hayatlar -> DC
gibi duruyor arkadaşlar.

1 YORUM

  1. Gülsem mi ağlasam mı bilemedim.Çocukluğumun kahramanlarını görmek için sabırsızlanırken üst üste hayal kırıklığına uğramanın verdiği üzüntünün üstüne bir de bu.Gidem kendimi nereden atam.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz !
Lütfen İsminizi Girin